reklam
reklam
DOLAR 32,5436 % 0.04
EURO 35,1244 % 0.17
STERLIN 41,5965 % 0.26
FRANG 36,8040 % 0
ALTIN 2.432,74 % 0,01
BITCOIN 64.941,99 -0.377
reklam
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro
16:00
Slovenya Slovenya
16:00
Sırbistan Sırbistan
19:00
Danimarka Danimarka
19:00
İngiltere İngiltere
22:00
İspanya İspanya
22:00
İtalya İtalya
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
04:00
New Mexico United New Mexico United
04:00
FC Juarez FC Juarez
11:00
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
11:00
Fc Unirea 2004 Slobozia Fc Unirea 2004 Slobozia
13:00
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
13:00
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
14:00
Lillestrom SK Lillestrom SK
14:00
IFK Goteborg IFK Goteborg
18:30
FC Struga Trim Lum FC Struga Trim Lum
18:30
GFK Tikvesh 1930 GFK Tikvesh 1930
19:00
TSV Crossen TSV Crossen
19:00
FSV Zwickau FSV Zwickau
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
18:00
FC Kompozit Pavlovskiy Posad FC Kompozit Pavlovskiy Posad
18:00
Arsenal-2 Tula Arsenal-2 Tula
ABD - ABD MLS
02:30
Charlotte FC Charlotte FC
02:30
Orlando City SC Orlando City SC
02:30
Dc United Dc United
02:30
Atlanta United FC Atlanta United FC
02:30
Inter Miami CF Inter Miami CF
02:30
Columbus Crew Columbus Crew
02:30
CF Montreal CF Montreal
02:30
New York Red Bulls New York Red Bulls
02:30
Toronto FC Toronto FC
02:30
Nashville SC Nashville SC
02:45
FC Cincinnati FC Cincinnati
02:45
Philadelphia Union Philadelphia Union
03:30
Austin FC Austin FC
03:30
Los Angeles FC Los Angeles FC
03:30
FC Dallas FC Dallas
03:30
Minnesota United FC Minnesota United FC
03:30
Houston Dynamo Houston Dynamo
03:30
Seattle Sounders Seattle Sounders
03:30
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
03:30
Real Salt Lake Real Salt Lake
03:30
Saint Louis City SC Saint Louis City SC
03:30
Colorado Rapids Colorado Rapids
05:30
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
05:30
New York City FC New York City FC
05:30
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
05:30
Portland Timbers Portland Timbers
ABD - ABD NPSL
00:00
Miami Dutch Lions FC Miami Dutch Lions FC
5 : 0
Global Soccer Pathways Global Soccer Pathways
02:00
Hickory FC Hickory FC
02:00
Charlottetowne Hops FC Charlottetowne Hops FC
02:00
865 Alliance 865 Alliance
02:00
Greenville United Greenville United
02:00
Alexandria Reds Alexandria Reds
02:00
FC Frederick FC Frederick
02:30
Virginia Dream FC Virginia Dream FC
02:30
Virginia Beach City FC Virginia Beach City FC
03:00
Laredo Heat SC Laredo Heat SC
03:00
Austin United FC Austin United FC
03:00
New Orleans Jesters New Orleans Jesters
03:00
Tallahassee SC Tallahassee SC
03:00
Minnesota Blizzard FC Minnesota Blizzard FC
03:00
Siouxland United FC Siouxland United FC
03:00
Duluth FC Duluth FC
03:00
Sioux Falls Thunder FC Sioux Falls Thunder FC
05:00
FC Arizona FC Arizona
05:00
Fcaz Tucson Fcaz Tucson
ABD - NISA
02:00
Maryland Bobcats FC Maryland Bobcats FC
02:00
Savannah Clovers FC Savannah Clovers FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
02:00
Gotham FC Gotham FC
0 : 0
San Diego Wave FC San Diego Wave FC
05:00
Angel City FC Angel City FC
05:00
Racing Louisville FC Racing Louisville FC
ABD - USL Lig 1
02:00
Greenville Triumph SC Greenville Triumph SC
:
Charlotte Indepedence Charlotte Indepedence
ABD - USL Lig 2
01:00
Charlotte Independence 2 Charlotte Independence 2
:
West Virginia United West Virginia United
01:00
North Carolina FC North Carolina FC
01:00
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
02:00
Boston City FC Boston City FC
:
Black Rock FC Black Rock FC
02:00
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
:
Morris Elite SC Morris Elite SC
02:00
FC Buffalo FC Buffalo
02:00
Fort Wayne FC Fort Wayne FC
02:00
Inter Gainesville KF Inter Gainesville KF
02:00
The Villages The Villages
02:00
Nona FC Nona FC
:
Brooke House FC Brooke House FC
02:00
Real Central New Jersey Real Central New Jersey
:
West Chester United Usl2 West Chester United Usl2
02:00
ST Petersburg FC ST Petersburg FC
02:00
Sarasota Paradise Sarasota Paradise
02:00
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
02:00
Wake FC Wake FC
02:30
Northern Virginia FC Northern Virginia FC
02:30
Virginia Beach United Virginia Beach United
03:00
Marin FC Legends Marin FC Legends
03:00
Davis Legacy Davis Legacy
03:00
AHFC Royals AHFC Royals
03:00
Corpus Christi FC Corpus Christi FC
03:00
Blue Goose SC Blue Goose SC
03:00
Little Rock Rangers Little Rock Rangers
03:00
Dothan United SC Dothan United SC
03:00
East Atlanta FC East Atlanta FC
04:00
Midwest United FC Midwest United FC
04:00
Flint City Bucks Flint City Bucks
05:00
Capo FC 2 Capo FC 2
05:00
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
05:00
Oly Town FC Oly Town FC
05:00
Capital FC Capital FC
05:00
Tacoma Stars Tacoma Stars
05:00
United Pdx United Pdx
ABD - USL Şampiyonası
02:30
Pittsburgh Riverhounds Pittsburgh Riverhounds
02:30
Louisville City FC Louisville City FC
03:00
Birmingham Legion FC Birmingham Legion FC
03:00
San Antonio FC San Antonio FC
03:30
FC Tulsa FC Tulsa
03:30
Miami FC Miami FC
05:00
Oakland Roots SC Oakland Roots SC
05:00
El Paso Locomotive FC El Paso Locomotive FC
ABD - USL W Ligi
00:00
Athens United Athens United
00:00
Tennessee SC Tennessee SC
00:00
Northern Virginia FC Northern Virginia FC
00:00
Lancaster Inferno Lancaster Inferno
00:00
Birmingham Legion FC Birmingham Legion FC
00:00
Greenville Liberty Greenville Liberty
01:00
Swan City SC Swan City SC
:
Florida Elite Soccer Academy Florida Elite Soccer Academy
02:00
Christos FC Christos FC
02:00
Richmond Uslw League Richmond Uslw League
02:00
Brevard SC Riptide Brevard SC Riptide
02:00
Palm City Americanas Palm City Americanas
02:00
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
:
Paisley Athletic FC Paisley Athletic FC
02:00
Michiana FC Michiana FC
:
Detroit City FC Detroit City FC
02:30
Morris Elite SC Morris Elite SC
02:30
Westchester Flames Westchester Flames
02:30
South Georgia Tormenta FC South Georgia Tormenta FC
02:30
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
03:00
Flint City AFC Flint City AFC
03:00
Kalamazoo FC Kalamazoo FC
03:00
AC Connecticut AC Connecticut
03:00
Manhattan SC Manhattan SC
03:00
Chicago City Chicago City
03:00
RKC Soccer Club RKC Soccer Club
03:00
Lonestar SC Lonestar SC
03:00
San Antonio Athenians SC San Antonio Athenians SC
04:00
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
04:00
SC Stockton SC Stockton
05:00
Lane United FC Lane United FC
05:00
Capital FC Atletica Capital FC Atletica
Arjantin - Arjantin Kupası
03:10
Boca Juniors Boca Juniors
03:10
Club Almirante Brown Club Almirante Brown
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
21:00
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
Brezilya - Baiano, Serie B
01:00
Fluminense DE Feira BA Fluminense DE Feira BA
01:00
Ssa FC BA Ssa FC BA
01:00
Jacobinense BA Jacobinense BA
01:00
Colo Colo BA Colo Colo BA
Brezilya - Brasileiro Serie D
01:30
Democrata SL MG Democrata SL MG
:
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
01:30
Hercilio Luz SC Hercilio Luz SC
01:30
EC Avenida RS EC Avenida RS
02:00
EC Novo Hamburgo EC Novo Hamburgo
:
Concordia AC SC Concordia AC SC
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00
Santos FC SP Santos FC SP
0 : 0
Goias EC GO Goias EC GO
03:00
Botafogo FC SP Botafogo FC SP
03:00
AA Ponte Preta SP AA Ponte Preta SP
03:30
Brusque FC SC Brusque FC SC
03:30
Avai FC SC Avai FC SC
03:30
Coritiba FC PR Coritiba FC PR
03:30
America FC MG America FC MG
Brezilya - Brasilero Serie A
01:00
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
0 : 1
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
01:00
AC Goianiense GO AC Goianiense GO
1 : 1
Criciuma EC SC Criciuma EC SC
02:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
0 : 0
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
02:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
0 : 0
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
02:00
EC Juventude RS EC Juventude RS
0 : 0
CR Vasco da Gama RJ CR Vasco da Gama RJ
03:30
SC Internacional RS SC Internacional RS
03:30
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
03:30
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
03:30
Fluminense FC RJ Fluminense FC RJ
Brezilya - Brezilya Serie C
01:00
Ferroviario AC CE Ferroviario AC CE
3 : 1
EC Sao Jose RS EC Sao Jose RS
Brezilya - Gaucho, Serie A2
01:00
Gremio Esportivo Gloria RS Gremio Esportivo Gloria RS
01:00
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
01:30
Esporte Clube Sao Gabriel RS Esporte Clube Sao Gabriel RS
01:30
EC Internacional Santa Maria RS EC Internacional Santa Maria RS
01:30
Passo Fundo RS Passo Fundo RS
01:30
Veranopolis RS Veranopolis RS
02:00
SERC Brasil de Farroupilha RS SERC Brasil de Farroupilha RS
02:00
CE Bento Goncalves RS CE Bento Goncalves RS
Brezilya - Paulista, Kadınlar
00:00
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
00:00
Marilia AC SP Marilia AC SP
21:00
Taubate SP Taubate SP
21:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
23:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
23:00
Santos FC SP Santos FC SP
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
21:00
RB Bragantino SP RB Bragantino SP
22:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
22:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
Ekvador - Serie B
23:00
CD Independiente Juniors CD Independiente Juniors
23:00
9 De Octubre FC 9 De Octubre FC
Estonya - Esiliiga B
18:00
Laanemaa Jk Haapsalu Laanemaa Jk Haapsalu
18:00
FA Tartu Kalev FA Tartu Kalev
19:00
Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi
19:00
FC Kuressaare FC Kuressaare
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Shashemene Kenema Shashemene Kenema
15:00
Fasil Kenema SC Fasil Kenema SC
15:00
Hawassa Kenema SC Hawassa Kenema SC
15:00
Bahir Dar Kenema FC Bahir Dar Kenema FC
18:00
Hawassa Kenema SC Hawassa Kenema SC
18:00
Wolkite City FC Wolkite City FC
18:00
Adama City FC Adama City FC
18:00
Mekelakeya Mekelakeya
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
HJS Akatemia HJS Akatemia
18:30
Sexypoexyt Sexypoexyt
19:00
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
19:00
Tampereen Ilves 2 Tampereen Ilves 2
Finlandiya - Ykkonen
18:30
KuPS Akatemia KuPS Akatemia
18:30
VIFK VIFK
Finlandiya - Ykkosliiga
19:00
SJK Akatemia SJK Akatemia
19:00
FC KTP Kotka FC KTP Kotka
İran - Hazfi Kupası
17:15
Foolad Mobarakeh Sepahan SC Foolad Mobarakeh Sepahan SC
17:15
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
Eskilsminne IF Eskilsminne IF
20:00
Ariana FC Ariana FC
20:00
Falkenbergs FF Falkenbergs FF
20:00
Lunds BK Lunds BK
20:00
Tvaakers IF Tvaakers IF
20:00
Onsala BK Onsala BK
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
19:00
Vasalund Essinge Vasalund Essinge
19:00
FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale
20:00
IFK Stocksund IFK Stocksund
20:00
Hammarby Talang FF Hammarby Talang FF
20:30
Karlbergs BK Karlbergs BK
20:30
Nordic United FC Nordic United FC
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
20:30
IFK Kumla FK IFK Kumla FK
20:30
Lidkopings FK Lidkopings FK
20:30
Motala AIF FK Motala AIF FK
20:30
IK Gauthiod IK Gauthiod
20:30
IFK Skovde FK IFK Skovde FK
20:30
Saffle SK Saffle SK
20:30
Grebbestads IF Grebbestads IF
20:30
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
16:45
FC Gute FC Gute
16:45
FC Arlanda FC Arlanda
20:00
Skiljebo SK Skiljebo SK
20:00
FC Jarfalla FC Jarfalla
İsveç - 2. Lig, Norrland
20:00
Gottne IF Gottne IF
20:00
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
20:00
Skelleftea FF Skelleftea FF
20:00
Ytterhogdals IK Ytterhogdals IK
20:00
IFK Östersund IFK Östersund
20:00
Kiruna FF Kiruna FF
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
20:00
Rappe GOIF Rappe GOIF
20:00
IFK Berga IFK Berga
20:30
FK Karlskrona FK Karlskrona
20:30
Hassleholms IF Hassleholms IF
20:30
IFK Simrishamn IFK Simrishamn
20:30
IFK Karlshamn IFK Karlshamn
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:00
Atvidabergs FF Atvidabergs FF
20:00
IF Sylvia IF Sylvia
20:30
IK Sleipner IK Sleipner
20:30
Mjölby AI FF Mjölby AI FF
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
20:00
Lindome GIF Lindome GIF
20:00
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
20:00
IK Tord IK Tord
20:00
Qviding FIF Qviding FIF
20:00
Vastra Frölunda IF Vastra Frölunda IF
20:00
BK Astrio BK Astrio
20:30
Saevedalens IF Saevedalens IF
20:30
Bergdalens IK Bergdalens IK
20:30
Husqvarna FF Husqvarna FF
20:30
Jonsereds Jonsereds
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
FC Rosengaard Malmo FC Rosengaard Malmo
20:00
KIF Orebro DFF KIF Orebro DFF
20:00
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
20:00
Hacken Gothenburg Hacken Gothenburg
İsveç - İsveç Kupası
20:00
Huddinge IF Huddinge IF
20:00
FC Nacka Iliria FC Nacka Iliria
20:15
Stegeborgs IF Stegeborgs IF
20:15
Nykoping BIS Nykoping BIS
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
18:30
IFK Kalmar IFK Kalmar
18:30
Gamla Upsala SK Gamla Upsala SK
19:00
IK Uppsala Fotboll IK Uppsala Fotboll
19:00
Alingsas FC United Alingsas FC United
20:00
Mallbackens IF Mallbackens IF
20:00
Lidkopings FK Lidkopings FK
20:00
Eskilstuna United DFF Eskilstuna United DFF
20:00
Orebro SK Soder Orebro SK Soder
20:30
Umea IK Umea IK
20:30
Sundsvalls DFF Sundsvalls DFF
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
13:00
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
13:00
Malmo FF Malmo FF
15:00
BK Hacken BK Hacken
15:00
Hammarby IF Hammarby IF
18:00
IFK Goteborg IFK Goteborg
18:00
Halmstads BK Halmstads BK
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
22:15
Grotta Grotta
22:15
Fram Fram
İzlanda - 1st deild
21:00
Afturelding Afturelding
21:00
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
22:15
IR Reykjavik IR Reykjavik
22:15
Fjolnir Fjolnir
22:15
Keflavik IF Keflavik IF
22:15
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
21:00
Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
21:00
Breidablik Kopavogur Breidablik Kopavogur
Kanada - Kanada Premier Lig
02:00
York United FC York United FC
:
Pacific FC Pacific FC
Kazakistan - Birinci Lig
15:00
Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes Kokshetau
15:00
Aktobe Reserve Aktobe Reserve
15:00
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
15:00
Kaisar Kyzylorda Reserve Kaisar Kyzylorda Reserve
17:00
FK Kaspii Aktau FK Kaspii Aktau
17:00
Taraz Taraz
Kolombiya - Liga Femenina
22:00
Llaneros FC Llaneros FC
22:00
Millonarios FC Millonarios FC
Kolombiya - Primera B
03:00
Llaneros FC Llaneros FC
03:00
Orsomarso SC Orsomarso SC
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
10:00
Mungyeong Sangmu Wfc Mungyeong Sangmu Wfc
10:00
Seoul City WFC Seoul City WFC
13:00
Sejong Sportstoto WFC Sejong Sportstoto WFC
13:00
Gyeongju FC Gyeongju FC
13:00
Hwacheon Kspo FC Hwacheon Kspo FC
13:00
Suwon WFC Suwon WFC
13:00
Changnyeong WFC Changnyeong WFC
13:00
Incheon Hyundai Steel Red Angels Incheon Hyundai Steel Red Angels
Kosta Rika - Primera Division, Women
05:00
Dimas Escazu Dimas Escazu
05:00
Sporting FC Sporting FC
Letonya - Virsliga
18:00
FK Tukums 2000/TSS FK Tukums 2000/TSS
18:00
FK Liepaja FK Liepaja
19:00
Valmiera FC Valmiera FC
19:00
FK Metta / LU FK Metta / LU
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Al Ansar SC Al Ansar SC
16:00
Al Safa Al Safa
16:00
Nejmeh SC Nejmeh SC
16:00
Al Ahed Al Ahed
16:00
Racing Beirut Racing Beirut
16:00
Bourj FC Bourj FC
Mısır - 2. Division A
17:00
Haras El Hodood Haras El Hodood
17:00
El Terasanah El Terasanah
17:00
Montakhab El Suez Montakhab El Suez
17:00
Sporting Alexandria Sporting Alexandria
Mısır - Premier Lig
19:00
Al Ahly SC (Egy) Al Ahly SC (Egy)
19:00
Al Mokawloon Al Arab Al Mokawloon Al Arab
Norveç - 3. Küme Grup 5
19:00
Aalesund 2 Aalesund 2
19:00
Molde (A) Molde (A)
19:30
Skjetten Skjetten
19:30
Lokomotiv Oslo Lokomotiv Oslo
Özbekistan - PFL
18:00
PFK Navbahor Namangan PFK Navbahor Namangan
18:00
Qizilqum Zarafshon Qizilqum Zarafshon
18:00
FC Nasaf FC Nasaf
18:00
Neftchi Fargona Neftchi Fargona
Şili - Premier Lig
22:00
Nublense Nublense
22:00
Huachipato Huachipato
Şili - Şili Kupası
00:30
CD Concon National FC CD Concon National FC
3 : 4
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
02:00
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
02:00
CD Everton Vina Del Mar CD Everton Vina Del Mar
19:30
CD Quillon CD Quillon
19:30
Colo Colo Colo Colo
22:00
Marcos Trincado Marcos Trincado
22:00
Union Espanola Union Espanola
23:00
Brujas de Salamanca Brujas de Salamanca
23:00
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
23:00
Comunal Cabrero Comunal Cabrero
23:00
CSD Rangers CSD Rangers
Tunus - Lig 1
19:30
Club Sportif Sfaxien Club Sportif Sfaxien
19:30
Esperance Sportive de Tunis Esperance Sportive de Tunis
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Hazırlık Maçları
02:30
Şili Şili
02:30
Kanada Kanada
Venezuela - Copa Venezuela
01:00
UCV FC UCV FC
:
Nueva Esparta FC Nueva Esparta FC
02:00
Rayo Zuliano Rayo Zuliano
02:00
Heroes de Falcon Heroes de Falcon
02:00
Deportivo Miranda Deportivo Miranda
02:00
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
22:30
Real Frontera FC Real Frontera FC
22:30
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
22:30
Portuguesa FC Portuguesa FC
22:30
Academia Rey FC Academia Rey FC
23:00
Dynamo Puerto FC Dynamo Puerto FC
23:00
Monagas SC Monagas SC
Vietnam - V-Ligi
14:00
Nam Dinh FC Nam Dinh FC
14:00
Hong Linh Ha Tinh FC Hong Linh Ha Tinh FC
14:00
Binh Dinh FC Binh Dinh FC
14:00
Hanoi FC Hanoi FC
14:00
Becamex Binh Duong Becamex Binh Duong
14:00
Hoang Anh Gia Lai Hoang Anh Gia Lai
15:15
Cong An Nhan Dan Cong An Nhan Dan
15:15
Hai Phong FC Hai Phong FC