![SAMANDAĞ BELEDİYESİ NİLÜFER A.T.Ö.F ANAOKULU’ NDA ÖĞRENCİ KAYITLARI BAŞLADI.](https://www.hataysonhaber.com/wp-content/uploads/2023/12/SAMANDAG-BELEDIYESI-NILUFER-A.T.O.F-ANAOKULU-NDA-OGRENCI-KAYITLARI-BASLADI-2-790x420.jpg)
![reklam](https://haberv8.thewpdemo.com/wp-content/themes/theHaberV8/images/300x250.jpg)
SAMANDAĞ BELEDİYESİ NİLÜFER A.T.Ö.F ANAOKULU’ NDA ÖĞRENCİ KAYITLARI BAŞLADI.
Belediyemizin öncülüğünde Nilüfer Belediyesi ve A.T.Ö.F (Almanya Türk Öğretmen Dernekleri Federasyonu) ile birlikte ilçemize kazandırdığımız Samandağ Belediyesi Nilüfer A.T.Ö.F Anaokulu’ nda 4 yaş grubu için öğrenci kayıtları başlamıştır.
Kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlarımız Deniz Sitesinde, Nilüfer Konteyner Kent arkasında bulunan Samandağ Belediyesi Nilüfer A.T.Ö.F Anaokulu’ nda kayıt yaptırabilirler.